Çekici Kokular Edinerek Karşı Tarafı Etkileyin

Beşinci duyu (koku duyusu) güçlüdür, bu nedenle kullandığınız kokular böyle bir tanımlama özelliği olabilir ve kokladığınız kokular genellikle fikir oluştururken önemli bir faktör olabilir.

Kokular insanlarda güçlü duygular uyandırabilir; nostaljiyi artıran nitelikler ya da sizi sevilen birinin ya da sadece ‘ev kokusunun’ çok güçlü bir şekilde hatırlatan rahatlatıcı bir kokusuyla geçmiş zamanlara geri çekilmenizi sağlayan bir koku.

Aynı zamanda inanılmaz derecede çekici olabilirler – Afrodizyak aşk parfümü ile duyularınızı karşı cinsin feromonları ile doldurup size açıklanamaz bir şekilde çizebilir veya tam tersi olabilir. Seksi bir kokunun gücünü ve başkalarına karşı bilinçsizce kullanabileceği gücü asla küçümsemeyin.

İşte Afrodizyak etkisi olan kokular

Vanilya

Vanilya düz olduğu için kötü bir repara sahip olabilir, ama aslında tam tersi. Afrodizyak olarak uzun süredir uygulanan vanilya kokusu, hem kadınlarda hem de erkeklerde uyarılma ve uyarmaya neden olabilir. Nagel, vanilyanın “yumuşak, neredeyse tatlı, ama güçlü, yoğun ve hayvansal bir yapıya sahip olabileceğini” söylüyor.Uzmanlara göre, ek bir bonus olarak: “Vanilya, dünya çapında evrensel olarak mutluluk hissi yaratıyor. Kokulara giren tüm malzemelerin arasında, vanilya en çok sevilen dünyadır. ”

Misk

Misk ve seks arasındaki bağlantı oldukça basittir: Miskler, erkek seks bezlerinden salgılanan kokuyu çoğaltırlar. Nagel’e göre, “misk, bütün koku maddelerinin en özlüsüdür. İnce tenli bir duygusallık taşır ve tüm duyuları kolayca uyandırabilir. ”Benzer şekilde, Uzmanların çalışmalarında, misk notlarının oldukça duyusal özelliklere sahip olduğu bulunmuştur. Her şeyden önce ilgi çekiyorsanız, bunlar sizin hoş kokularınızdır.

Parfüm seçerken kendi teninizin o kokuyu taşıyıp taşımayacağına dikkat edin ya da ferolove gibi aşk parfümü kullanarak karşı tarafı etkileyebilirsiniz.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Ferolove parfüm bir ilaç değildir, takviye edici üründür!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: ferolle aşk parfümü yorumlar, ferolle parfüm, ferolove fiyatı, ferolove ekşi, ferolove yorumlar, ferolove aşk parfümü şikayet, ferolove aşk parfümü ekşi, ferolove perfume, ferolle yorumları, ferolove yorum, ferolove, ferolove aşk parfümü lp7, ferolove aşk parfümü fiyatı, ferolle aşk parfümü işe yarıyor mu, ferolove aşk parfümü

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.