CAFESLİM NEDİR?

CafeSlim Nedir?

İşlenmemiş yeşil kahve çekirdeğinin mucizevi etkisi ile üretilen Cafe Slim kahve içerek forma kavuşmanıza yardımcı oluyor. Peki Cafe Slim nedir? Metazolizması yavaş olan insanların kilo kontrolü oldukça zordur. Hele ki yoğun tempoda çalışan insanların kendine ayıracak zamanı olmaması ve bu sebeple spor yapamamaları hareketsiz bir yaşama neden olur. Hareketsiz kalan vücut kilo oluşumuna oldukça müsaittir.

Cafe Slim İçeriği Nedir?

Cafe Slim yeşil kahve çekirdeğinden üretilen bir form içeceğidir. Kilo kontrolü sağlamanıza ve yağ yakımına yardımcı olur. Cafe Slim içeriği doğal ve bitkiseldir. Kavrulmamış yeşil kahveden elde edilen Cafe Slim içerisindeki yeşil kahve, siyah kahveye göre vitamin, mineral, antioksidan  ve amino asit bakımından oldukça zengindir. Kısa sürede etkisini gösterebilmeyi amaçlayarak üretilmiştir. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren etkisini göstermeye yardımcı olabilir.

Metabolizmayı hızlandırmaya ve yağların yakımına yardımcı olabilir. Demet Akalın, İrem Derici ve Merve Boluğur gibi ünlü isimlerin de tercih ettiği Cafe Slim istenilen kiloya ulaşabilmeniz için size destek olur. Cafe Slim 3 lü set olmak üzere gündüz detoks çayı, gece detoks çayı ve yeşil kahveden oluşmaktadır. Yoğun temponuza rağmen sizi yalnız bırakmayacak olan Cafe Slim kullanımı oldukça kolaydır. Gündüz detoks çayı; kahvaltıdan sonra içilir. Gece Detoks Çayı; 1 gün ara ile geceleri yatmadan önce tok karnına tüketilir. Yeşil kahve ise; her sabah ar karnına ve akşamları yemekten 2 saat önce tüketilir. Cafe Slim gün içinde tok kalmanıza yardımcı olabilir. Cafe Slim  form çayısindirim sisteminin düzelmesine yardımcı olurken aynı zamanda bağışıklık sisteminin düzelmesine de yardımcı olabilir.

UYARI: Cafe Slim bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı takviye gıdadır. Bit yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.