CAFE SLİM KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Kilo kontrolü sağlamak isteyen insanların birçoğu sağlıksız ve düzensiz beslenmekten vazgeçemiyor. Günlük yaşamda gerek okul hayatı gerekse yoğun iş temposu sebebiyle düzenli beslenme alışkanlığına sahip olamıyor. Ve aynı zamanda fazla kilolarından da kurtulmak istiyor. 

Öncelikli olarak kilo kontrolü sağlayabilmek için düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığına sahip olmamız gerekiyor. Kendimize uygun diyet programını uygulamalıyız. Uyguladığımız diyet programına ek olarak düzenli bir şekilde spor egzersizleri yapmamız gerekiyor. Çoğu insan bu düzene uyamadığı için fazla kilolarından kurtulabilmek için takviye almaya gerek duyuyor. Onlardan bir tanesi de Cafe Slim‘dir. Cafe Slim zayıflamaya yardımcı çaydır. İçeriğindeki yeşil kahve özü sayesinde metabolizmanızın hızlanmasına, yağ yakımına ve bağışıklık sisteminizi korunmasına yardımcı oluyor. Demet akalın, İrem Derici, Özlem Yıldız gibi birçok sanatçınında tercihi Cafe Slim form çayı olmuştur.

Cafe Slim İçeriği; Çemen otu, karnıyarık otu, Oolong çayı, gotu kola bulunur. 

Çemen otu; sindirim sistemini çalıştırır, kolestrolü düşürür. Kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur. Diyabet hastalığına iyi gelir. sinir ağrılarına iyi gelir. 

Karnıyarık otu; Lifli bir yapısı olduğundan dolayı sindirim kolaylaştırarak kabızlığa engel oluyor. Bağırsakların çalışmasını kolaylaştırıyor. Kilo kaybını kolaylaştırmaya yardımcıdır. Aynı zamanda tokluk hissi verir. 

Oolong çayı; Kan şekerini dengeler. Kolestrolü düşürür. Toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Antioksidan bakımından zengindir. kilo kaybına yardımcıdır.

Gotu otu; Sakinleştirici bir bitkidir. Damarları çevreleyen bağ dokularını güçlendirir. Bağışıklık sisteminin bakteriyi yok etmesini sağlar. İltihabı kurutucu etkiye sahiptir.

Cafe Slim Kullanımı; İçerisinde gündüz çayı, gece çayı ve Cafe Slim kahveden oluşan 3 ayrı paket vardır. 1 aylık kullanım içindir. Gündüz çayı; günde 1 kez aç karnına içilmelidir. Gece çayı; 2 günde 1 kez içilir Uyumadan önce içilmesi önerilir. Kahve; sabah ve akşam olacak şekilde günde 1’er fincan içilir. İsterseniz türk kahvesi yapar gibi isterseniz yoğurt veya meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz.

Cafe Slim Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

“Cafe Slim geleli 1 hafta oldu. Yoğun çalıştığım için düzenli takip edemedim ona rağmen 2 kilo gitmiş.” Gülhan Çoban

“Bende aldım ve kullanıyorum. Önerdiğim arkadaşlarımda çok memnun kaldılar.” Ebru Güray

“Bu ürünle kilo veriğini yazanlara inanmıyordum ama alıp kullanmaya başladım. Gerçekten de kilo verdirme etkisi var. Memnun kaldım.” Emre Yağız

“Çok etkili bir ürün ablam 75 kilodan 65 kiloya düştü.” Fatih Sertkaya

UYARI: İçeriğindeki bitkilere alerjiniz varsa kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.