BOMBAX NASIL KULLANILIR?

BOMBAX NASIL KULLANILIR?

Günümüzde artış gösteren sağlıksız ve düzensiz beslenmek çeşitli rahatsızlıklara neden oluyor. Yoğun tempoda geçen bir yaşamın sebep olduğu düzensiz beslenme alışkanlığı obeziteye dahi sebep olduğu gibi kilo alamama problemine de sebep oluyor.

 

Yediğimiz gıdaların kiloya dönüşüp dönüşmemesi tamamen metabolizmamız ile alakalı olan bir şeydir. Fazla kilolara sahip olan insanlar kilo kontrolü sağlamak isterler. Bunun gibi kilo alamayan insanlarda yediklerinin kiloya dönüşmemesinden şikayet ederler. Zayıflık problemine karşı size destek sağlayacak olan Bombax toz karışım yediğiniz besinlerden vücudunuzun ihtiyacını karşılayacak kadar alamadığınız vitamin, mineral ve kiloya dönüştürülemeyen kalorilerin kiloya dönüştürülmesine yardımcı olur.

Bombax Toz Karışım İçeriği Nedir?

Bombax toz karışım içeriğinde; kurdet narı meyvesi, polen, keçiboynuzu, kına kına, amber, propolis, kakao, üzüm çekirdeği ve karışık meyve sebze bulunmaktadır. Bombax toz karışım kilo almaya yardımcı ürünü kullanırken aynı zamanda sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya özen gösteriniz. Sporcularında tercih ederek kullandığı Bombax gıda takviyesi kemik yapınızın güçlenmesine de destek sağlıyor.

 

Bombax Nasıl Kullanılır?

Peki Bombax nasıl kullanılır? Kullanımı kolay ve pratiktir. Akşam yemeklerinden sonra tok karnına 30 ya da 40 dakika sonra tüketilmelidir. 1 ölçek Bombax toz karışımı 1 su bardağı meyve suyuna veya sütünüzün içerisine katarak tüketebilirsiniz. Yediğimiz gıdalara ek olarak tüketeceğimiz Bombax toz karışım sayesinde içeriğinde kudret narı bulunmasından dolayı olumlu etki sağlamayı amaçlar. Bu süreçte sizi yalnız bırakmayacak olan Bombax düzenli kullanım sonucunda olumlu etki etmeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Bombax toz karışım bir ilaç değildir. İstenilen kiloya ulaşabilmek için yardımcı bir gıda takviyesidir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.Hamile ve emziren bayanlar Bombax toz karışım ürünü kullanmadan önce doktora başvurmalıdır. Kullanmadan önce kullanım talimatını okuyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.