BOLDER SAÇ BAKIM SETİ NEDİR?

Sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hakkıdır. Kadınlar ve erkekler bakımlı görünmek uğruna saçlarına kimyasal boyalar, kimyasal saç bakım ürünleri gibi uygulamalar yaparak zaman içerisinde zarar görmelerine sebep olurlar.

Bir de genetik nedenlerden veya yaşanan stres ve sıkıntıdan kaynaklanan saç dökülmeleri vardır. Bizim elimizde olmayan sebeplerden de saçlarımız yıpranmalara ve dökülmelere maruz kalabilir. Saçlarımızı hakettiği sağlığa kavuşturabilmek için kullanabileceğimiz bitkisel içeriğe sahip olan Bolder Saç bakım seti kadın ve erkek fark etmeden herkesin kullanabileceği bir üründür. Bolder Saç Bakım seti nedir? Saç yıpranmalarına ve dökülmelerine karşı olumlu etki sağlamayı amaçlayarak geliştirilen bir saç bakım ürünüdür.  İçeriğinde bulunun bitkiler; at kestanesi yağı, kakao yağı, ceviz yağı, havuç yağı, nar çekirdeği yağı, ısırgan tohumu yağı, kabak çekirdeği yağı, sarımsak yağı, argan yağı, kayısı yağı, tatlı badem yağı, fındık yağı, portakal kabuğu yağı, buğday yağı, limon yağı, çam yağı, Hindistan cevizi yağı, biberiye yağı, çörekotu yağı, kantaron yağı, karabiber yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytin yağı, hint yağı, shea yağı, arı sütü, karanfil yağı, karabaş otu yağı, susam yağı, çay ağacı yağı, keten tohumu yağı, defne tohumu yağı bulunur. Doğal ve bitkisel özler bakımından oldukça zengindir. Bolder bakım seti Saç bakım şampuanı  ve saç bakım serumu olmak üzere 2 üründen oluşmaktadır.

Bolder Saç Bakım Seti Kullanımı: Bolder seti bayanlar 2 günde 1 defa,  erkekler ise günde 1 defa kullanmalıdır. Şampuan ve serumu saçınıza uygulayarak 4 veya 8 saat bekletip sonra yıkamalısınız. Ayrıca kaş ve kirpik dökülmelerine karşı da kullanılabilir. Göze temas etmemesine dikkat etmek koşulu ile uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonunda uyguladığınız bölgelerdeki değişimi farkedersiniz.

UYARI: Bolder saç bakım seti ilaç değildir. Saç bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Yan etki görüldüğü durumlarda doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.