BÖĞÜRTLENLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Ahududu ve çilek ile akraba olan böğürtlen, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya’da doğal olarak yetişmektedir. Birden fazla rahatsızlığın şifası olarak bilinmektedir.

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Başta sindirim sistemi problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder. Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kalp sağlığının korunmasına yardımcı olur. İshal probleminin giderilmesine destek verir. Kansere karşı korumaya yardımcı olur. Diyabet hastalarının şeker seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Vücuttaki glikoz düzeyini korumaya yardım eder.Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Vücuttaki iltihabın azalmasına yardımcı olur. Karaciğer rahatsızlığı olan kişiler kullanmamalıdır. Varis rahatsızlığına yardımcı olur.

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) ; A, C, E ve K vitamini, niasin, magnezyum, fosfor, çinko, bakır, potasyum olmak üzere vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Böğürtlen bitkisinden elde edilen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet Böğürtlenli Çay süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir. Önerilen kullanım şekli ve dozu dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Böğürtlenli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza danışınız. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktoruna danışması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.