BLUE OCEAN ALTIN MASKE NEDİR?

Bayanlar güzellik konusunda oldukça titizdirler. Kişisel bakımların fazlasıyla özen gösterirler. Ve çoğu bayan yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip olmak isterler.

Geçen yıllar özellikle cildimizde belirtilerini göstermeye başlar. Ciltte birtakım deformasyonlar, lekeler ve kırışıklıklar gibi kusurlar oluşmaya başlar. Hiçbir bayan bu durumlarla karşı karşıya kalmak istemez. Çeşitli cilt bakımları, cerrahi tedaviler, botoks gibi yollara başvurabilirler. Cilt vücudumuzun hassas bölgelerindendir diyebiliriz. O yüzden her uygulamaya ya da kimyasal cilt bakım ürünlerine olumlu tepki vermeyebilir. Hatta kullanılan ürünler cildimize zarar verebilir. Cildinizi düşünerek üretilen Blue Ocean Altın Maske tamamen doğal ürünlerden elde edilmiştir. Blue Ocean Altın Maske nedir? Cilt kırışıklıklarınızı ve oluşabilecek sarkmaları önlemeye yardımcı bir cilt maskesidir. Piyasadaki birçok kimyasal cilt maskesine kıyasla bitkisel ve doğal içeriğe sahiptir. Blue ocean altın maske içeriğinde; C Vitamini, A vitamini, ayva çekirdeği yağı özü, meyan kökü, altın tozu, yulaf kullanılmıştır. Blue Ocean Altın Maske 50 ml’dir. Altın maske rengini içinde bulunan altın tozundan almaktadır.

Blue Ocean Altın Maske Kullanımı: Altın maskeyi uygulamdan önce yüzünüzü güzelce temizleyin ve ılık su ile yıkayın. Cildinizi kuruladıktan sonra isterseniz boyun bölgenize isterseniz de yüzünüce altın maske cilt maskesini uygulayın. Altın maskeyi ince bir tabaka halinde sürmeyiniz. Kalın bir tabaka halinde sürülmesi gerekiyor. Blue Ocean Altın maskeyi cildinize uyguladıktan sonra 25 dakika ya da yarım saat kadar beklemeniz gerekiyor. Altın maske yüzünde kuruduktan sonra maskeyi soyabilirsiniz. Altın Maske uygulamasını 2 ile 3 gün süre boyunca yapmalısınız.

UYARI: Blue Ocean Altın Maske bir ilaç değildir. Bir cilt maskesidir. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Serin ve kuru yerlerde  saklayınız. Çocukların ulaşamadığı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.