BLACK MARBLE NASIL KULLANILIR?

Saç, sakal ve bıyık erkeğin en temel aksesuarlarıdır. Ve karizmatik görünmelerinin esas sebeplerin dendir. Bir erkekte duruş, hareket, iyi giyime sahip olmak ve koku önemliyken aslında en önemli unsurlar arasında saç, sakal ve bıyık ilk sıradadır. Çünkü bir erkeğin görünümünü tamamlayan ögelerdir.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

Zaman içerisinde erkeklerin saç, sakal ve bıyıkları çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülebilir. Veya köseliğe bağlı olarak hiçbir zaman saçı, sakalı ve bıyığı çıkmayan erkekler olabilir. Birçok erkek bu problemden şikayetçidir. Saç ekimlerine, tıbbi yöntemlere tonlarca para harcamamanız için sizi büyük bir zahmetten kurtaran Black Marble ile kendi probleminize kendiniz çözüm olabilirsiniz. Black Marble dökülen saçlarınızın veya bu zamana kadar köselikten dolayı hiç çıkmamış saç, sakal ve bıyığınızın çıkmasına yardımcı olan bir üründür. Black Marble Saç çıkartıcı bitkisel özlerden oluşan içeriği sayesinde zaman içerisinde dökülen saçlarınızın, sakalınızın ve bıyığınızın yerine daha sağlıklı, canlı ve parlak kılları çıkmasına yardımcı olur. Birçok erkek tarafından tercih edilen Black Marble içeriğinde; mısır yağı, badem yağı, kara mamba yumurtası ve kara mamba yağı bulunur.

Kendinize kolaylıkla uygulayabileceğiniz kara mamba yağı özlü sakal serumu Black Marble nasıl kullanılır? Kullanımı bir okadar kolay ve pratik olan Black Marble, saçların canlı ve parlak görünmesini destekleyen bir üründür. saç, sakal problemi çektiğiniz bölgeye 3 veya 5 damla kadar serumdan damlatın ve elinizle masaj yaparak yedirin. Black Marble serumu uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Serumun iyi bir şekilde gözeneklerinize nüfuz edebilmesi, derinize iyi bir şekilde ulaşıp etkili olabilmesi için teninizin temiz olması önemlidir. düzenli kullanım sağlandığında 1 ay sonunda 3 ile 5 cm arasında bir uzama sağlamayı amaçlıyor.

UYARI: Black Marble bir ilaç değildir. Bir takviye üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir alerjik reasksiyon ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız
black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.