BİSİNA MACUNU BALLI BAHARATLI VE BİTKİSEL KARIŞIMLI MACUN NEDİR?

Bisina Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir?

Soğuk kış aylarında hemen hemen herkesin yakalandığı soğuk algınlığı rahatsızlığı öksürük problemine yol açar. Bazı insanların ise kronik olarak öksürük problemi olabiliyor. Astım, nefes darlığı, bronşit hastalığı olan insanlar da fazlası ile öksürük rahatsızlığından şikâyetçi olabiliyor. Böyle bir problemle karşı karşıya kaldığınızda kendi kendinizi tedavi etmek isteyebilirsiniz. Peki Bisina macunu ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun nedir? Öksürük gidermeye yardımcı olan Bisina Macun bir gıda takviyesidir.  Aynı zamanda nefes darlığı, bronşit ve astımı olan insanların da tüketebileceği bir gıdadır. Göğsü yumuşatmaya, balgam söktürmeye ve bronşları temizlemeye yardım eden bir gıda takviyesidir. Daha rahat nefes alabilmenize destek olur. Ayrıca sigara ve soğuk havanın olumsuz etkilerine karşı da korumaya yardımcı olan bir üründür. Bağışıklık kazanmanıza yardımcı olur.

Bisina Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriği Nedir?

Bisina Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun  içeriğinde; Meyan Kökü, hıltan tohumu, meyan balı, okaliptüs yaprağı, nane yaprağı, sinirli ot çemen tohumu, lavanta çiçeği, maltoz şurubu, anason meyvesi, tarçın kabuğu, zencefil, adaçayı yaprağı, mersin yaprağı, kekik, bal, şeker, su, baharat ve bitki karışımı, rezene meyvesi, sığır kuyruğu çiçeği, okaliptüs aroması, asit düzenleyici sitrik asit bulunmaktadır.

 

Bisina Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nasıl Kullanılır?

Bisina Macunu,  ister aç isterseniz de tok karnına tüketebileceğiniz bir gıda takviyesidir. Yemek kaşığı ile günde 3 veya 4 defa tüketilmesi önerilir.

 

UYARI: Bisina Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun bir ilaç değildir. Öksürük gidermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.