ASSA 30 Tablet Nedir ? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Beslenme şeklinin sebep olduğu aşırı kilo alımı, metabozlimanın düzenli bir şekilde çalışmamasından kaynaklanır. Düzenli bir şekilde çalışmayan metabolizma vücutta yağa dönüşen besinleri yakmakta zorlanır.

Metabolizmanın hızlanmasını ve kilo kontrolünü sağlamak için neler yapılmalıdır? Düzenli beslenmenin yanı sıra egzersiz yapmalıyız. Yine de metabolizmamız yavaş çalışıyorsa başka seçenekleri değerlendirmeliyiz? Assa 30 tablet tam da bunun için uygun bir üründür. Peki Assa 30 tablet nedir? Assa 30 tablet metabolizmanızı hızlandırıcı etkiye sahiptir. eğer onca diyet programına, egzersiz ve spor salonlarında harcadığınız zaman fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamıyorsa,  Assa 30 tablet kilo kontrolü sağlamanızı sağlayacak uygun bir gıda takviyesidir.

Assa 30 tablet içeriğinde; Yeşil çay ekstresi, chitosan, scorbis Acid( C vitamini), Blond Psyllum ( ila. yapımında kullanılan bir bitkidir.), L-Carnitine, Chlorogenic acid (klorojenik asit) bulunur.  Ayrıca sitrik asit, tatlandırıcı, magnezyum siterat, limon aroması, tartarazin, sodyum bi karbonat gibi yardımcı maddelerde içeriğinde yer alır. Assa 30 tablet tamamen bitkisel içeriğe sahip bir takviye üründür. Yapığınız diyet programına ve egzersizlere ek olarak kullanabileceğiniz bu takviye ürünün amacı metabolizmanızı hızlandırarak yağlarınızın yakılmasına yardımcı olmaktır. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde sindirim sisteminizi düzenler. Gıda takviyesi gibi takviye ürünler kullanırken, tek başına yeterli olmadığını bilerek hareket etmemiz gerekiyor. Çünkü sağlıklı ve düzenli beslenmeden spor veya egzersiz yapmadan takviye ürünlerden sonuç beklememeliyiz. Assa 30 tablet düzenli kullanımda, yediklerinize dikkat etmeniz ve hareket etmeniz sonucunda etkili olacaktır.

Assa 30 tablet kullanımı; Yemeklerden yarım saat önce, 1 bardak sıcak suya 1 tablet atın ve erimesini bekleyin. Eridikten sonra sıcak haliyle için. Gün içerisinde yemeklerden önce içilmesi tavsiye edilir.Assa 30 tablet ve çay sipariş sitesini incelemek için linki tıklayınız https://www.diyetavm.net/hhs-assa-30-bitkisel-cay/

UYARI: Serin bir yerde muhafaza ediniz. Günlük kullanım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.

Assa 30 Kullanıcı Yorumlar Nelerdir?

“Yediklerim kilo olaya dönüşüyordu diyet yapsam da fayda etmedi .Assa 30 tablet kullanmaya başladıktan sonra sindirim sistemim daha rahat çalışmaya başladı.” (Esra Koç)

“Kilo kontrolü sağlamak için takviye ürün almayı düşünüyordum ama cesaret edemiyordum. Assa 30  kullanmaya başladıktan sonra bende etkisini gösterdi diyebilirim.” (Sinem Gündoğdu)

“Spor salonlarına bile gittim yediklerime dikkat ettim. Takviye ürün almadan kilolarım gitmedi. Bende Assa 30 tablet kullanıyorum.” (Mehmet Gümüş)

“Yemek yemeyi çok seviyorum. Aşırı kilolarım vardı spora başladım. Yediklerime de dikkat ettim. Assa 30 tableti arkadaşım tavsiye etti kullanmaya başladım ve etkisini gördüm.” (Damla Özsöz)

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.