Arı Sütü Kremi Cilde Faydaları

Dünyanın üretilmesi en zahmetli , en pahalı şüphesiz arı sütüdür! Doğanın mucizesi olan arı sütünün faydaları saymakla bitmez…

Arı sütü bünyesinde bulundurduğu A,C,D ve E vitaminlerini, B vitamin kompleksi, pek çok amino asidi, fosfor, selenyum, çinko, manganez ve magnezyum gibi pek çok önemli minerali çeşitli hormon ve enzimleri aynı anda bulundurmaktadır. Buna rağmen arı sütünün yüzde 3’lük kısmı bilim adamları tarafından hala bulunamamıştır. Bu kompleks yapısı ile arı sütü, bağışıklıktan gelişime, kısırlıktan antioksidan etkiye, şekerden unutkanlığıa kadar pek çok problemde destek olarak kullanılmaktadır. İşçi arılar sadece lavra dönemlerinde 6 gün arı sütü ile beslenirken, kraliçe arılar sürekli olarak arı sütü ile beslenir. TÜBİTAK tarafından da tespit edildiğine göre kraliçe arıların kendi ağırlıklarınva yumurtalarının sebebi beslenme kaynakları olan arı sütüdür.

arii

Son zamanlarda da pek çok kişinin rağbet gösterdiği ürünler arasında yerini alan arı sütü kremi cilt üzerinde kullanım sağlanmaktadır. Cildimizde meydana gelebilecek olan bir takım sorunları önlemede destekleyici seçenekler arasında yerini almayı başarmıştır. Sizler hala arı sütün kremini duymadıysanız gelin hep beraber arı sütü kremini tanıyalım.

Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

Arı sütü kremi kullanımı; Temizlenmiş olan cildinize akşam yatmadan önce masaj yapara uygulayınız. Sabah losyon ile birlikte cildinizi temizleyiniz.

ari-sutu

Uyarı; Ürün bileşenlerinden birine herhangi bir alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışın. Harican kullanım içindir. Yenilmez, Göze sürülmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Arı sütü kremi kullanıcı yorumları

Arı sütü kremi hakkında gerçek kullanıcı yorumlarından faydalanmak istiyor veya soru ve görüşlerinizi bizler ile paylaşmak isteyenlerdenseniz, sayfamız üzerinden kullanıcı yorumlarına gidebilirsiniz.

fff

Arı sütü kremi kimler kullanamaz?

Hassas ciltlere sahip olanlar ve bala karşı herhangi bir alerji durumunda arı sütü kremini kullanmamalarını öneririz.

Arı sütü kremi Avrupa sipariş; Sizlerde arı sütü kremini Avrupa’dan sipariş vermek isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç ve Danimarka gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

857539_37

Arı sütü kremi nereden satın alabilirim?

Arı sütü kremini en uygun ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Manisa, İstanbul, Sivas, Yalova, Bursa, Adana gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylüklerine kadar her nerede olursanız olun temin edebilirsiniz. Bununla birlikte arı sütü kremini sizlerde http://www.arisutukremsitesi.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek temin edebilirsiniz.

Ödeme şekli; kolay, rahat ve güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturmak istiyorsanız Online Kredi Kartı ile Ödeme, Kapıda Nakit Ödeme, Western Union ile Ödeme, Havale/ EFT ile Ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih ederek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

457513643c76249ffa1d75225bcecef1

Arı sütü kremi fiyatı

En ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte arı sütü kremini Türkiye kampanyalarımızdan 1 adeti 49 TL’den başlayan fiyatlarımız ile birlikte sizlerde arı sütü kremini sipariş verebilirsiniz.

Bize ulaştınız; arı sütü, arı sütünün faydaları, arı sütü kremi, arı sütü kremi nedir, arı sütü kremi ne işe yarar, arı sütü kremi nasıl kullanılır, arı sütü kremi kullanımı, arı sütü kremi içerik, arı sütü kremi içeriği, arı sütü kremi içindekiler, arı sütü kremi kullanıcı yorumları, arı sütü kremi kullananlar, arı sütü kremi kullananların yorumları, arı sütü kremi sipariş ver, arı sütü kremi sipariş, arı sütü kremi ne kadara, arı sütü kremi fiyatı, arı sütü kremi nereden satın alabilirim.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.