ARGO DERM NASIL KULLANILIR?

Argo Derm Nasıl Kullanılır?

Birçok insanın ayak kokusu ve ayak mantarı gibi problemi vardır. Özellikle sosyal çevreye girdiklerinde büyük sıkıntı yaşarlar. Ve ciddi anlamda rahatsızlık hissederler. Ayak mantarı kapalı, karanlık ve nemli ayakkabının içinde kolay bir şekilde oluşabilir. Ayak terleme rahatsızlığı ya mantar oluşumuna sebep olabilir. Bu problemi yaşayan insanlara destek olabilecek bir ürün olan Argo Derm ayak mantarı ve ayak kokusu engellemeye yardımcı bir losyondur.

Argo Derm İçeriği Nedir?

Argo Derm içeriğinde; salvestrol, köknar yağı, nane özü, sodyum bi karbonat, gümüş iyonları bulunmaktadır. İçeriğindeki özler sayesinde cildi etmeye, mantar enfeksiyonlarını gidermeye, oluşan mantarın yayılmasını engellemeye yardımcı olur. Mantar enfeksiyonunun giderilmesini amaçlayan Argo Derm herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Argo Derm Kullanımı Nasıldır ?

Peki Argo Derm nasıl kullanılır? Ürünü kullanmadan önce ayaklarınızı iyice yıkayınız ve kurulayınız. Argo Derm losyon formunda olduğu için uygulaması oldukça kolaydır. Ayaklarınıza yetecek miktarda Argo Derm alarak ince bir tabaka sürünüz.  Ayaklarınız losyonu tamamen emene kadar birkaç dakika kadar bekleyiniz. Bu işlemi her gün uyumadan önce 30 veya 35 gün süre ile uygulayınız. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür. Argo Derm cildinizin yumuşamasına, mantar belirtilerini ortadan kaldırmaya, ayakta oluşan çatlakları gidermeye, ayaklardaki ağrıları dindirmeye ve mantarın tırnaklara yayılmasını önlemeye yardımcı olur. Doğal bileşimden oluşan Argo Derm mantar gidermeye yardımcı losyon, test edilmiş bir üründür. Antibiyotik içermez. Hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Hamile kadınların kulanması içinde uygun olduğu söylenmektedir.

UYARI: Argo Derm losyon bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Argo Derm ayak mantarı ve koku gidermeye yardımcı bir üründür. Ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.