AlkaDays ile Ph Seviyeniz Dengede Olsun

Suyun ph derecesi suyla karışmış hidrojen değerini gösterir ve aynı zamanda o suyun sertlik derecesinin de belirleyicisidir. Suyun ph derecesini ölçmek için p metre olarak adlandırılan cihazlar kullanılmaktadır.

Suyun ph derecesi suyla karışmış hidrojen değerini gösterir ve aynı zamanda o suyun sertlik derecesinin de belirleyicisidir. Suyun ph derecesini ölçmek için p metre olarak adlandırılan cihazlar kullanılmaktadır. Ph değeri 7 nin altında olan su asidik, 7 nin üzerinde olan su alkalidir. Vücudu alkali hale getirdiğimiz zaman daha doğru çalışıp besinleri daha doğru kullanabilir. Stres, hastalıklar, iltihap, aşırı egzersiz ve en önemlisi tükettiğimiz besinler asidik ortama yol açabilirler. Tüm hücresel atıklar ve vücut da üretilen toksinler asidiktir, vücudumuzda tüm metabolik işlemler dengeli ph’a bağlıdır. Eğer vücudumuzda üretilen zararlı toksinler atılamazsa yağ olarak birikip bizi hasta etmeye gidecek kadar büyük sorunlara yol açılabilir. Bu sebepler göz önünde bulundurularak yapılmış Alka Days ürününü sizlere sunuyoruz.

alka_days_28297Alkali diyeti ile vücudunuzda üretilen zararlı toksinleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Böylelikle vücudunuzda yağ yakımı olması da görülebilecektir. Diğer su çeşitlerine göre daha fazla oksijen içerir. Bu sayede vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır. Negatif ORP değeri ile güçlü antioksidan etkisine sahiptir. Tükettiğiniz besinlerin vücudunuzda daha iyi absorbe olur. Vücudunuzun su içme ihtiyacını düzenli olarak karşıladığınız için su içmenin vermiş olduğu yararları elde etmeyi sağlayabilirsiniz. Alkali su küçük moleküler yapısı nedeniyle vücudun biyoelektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat daha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır.

alkadays54755847

Günde maksimum 5 kez kullanılmak şartıyla 250 veya 300 ml lik su konulmuş bardağa 3 damla AlkaDays damlatıp içiyoruz. İlaç olarak kullanılmayan bu ürünü her yaştan, bay ve bayan fark etmeden kullanabilirsiniz. Alka Days ürününü ülkemiz dışında İngiltere, İrlanda, Belçika, Hollanda ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verme olanağına sahip bulunmaktasınız. Hamile ve emziren bayanların kullanması sakıncalıdır.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Alka days, diyet, nasıl çabuk zayıflayabilirim, alka days kullanımı, zayıflamak için alka days, alkali diyeti, diyet için ne yapmalı, hangi diyet bana uygun, alka days kaç kilo verdirir?, sağlıklı bir şekilde nasıl kilo veririz?