ALERJİ STOP NEDİR?

Bağışıklık sistemimizin zayıf olduğu durumlarda vücudumuz tepkiler verir. Bu tepkilerden arasında alerjik reaksiyonlar görülür. Açık havada bitkilere , hayvanlara ya da polenlere karşı duyulan alerjik tepkime bizi oldukça rahatsız eder.  Alerjik durumlarda ciltte kaşıntı, dil şişmesi, hapşırık, kızarıklık, saman nezlesi, öksürük, tahriş, gözlerde yanma  gibi etkiler meydana gelebilir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için veya alerjik bir yapıya sahipseniz kullanabileceğiniz bir ürün olan Alerji Stop sizi bu rahatsızlıktan kurtarmayı amaçlıyor. Alerji Stop Nedir? Alerji Stop alerji önleyici bir üründür. Vücudumuz bazen de yenilen gıdalara karşı alerjik tepkimeler gösterebilir. Rahatsız edici alerjik durumlardan olan hava yolu ile taşınan ev tozu, hayvan tüyü, hayvandan dökülen kepekler, sigara dumanı, parfüm, halı kılı alerji sebebi olabilir. Böcek ısırmaları ile tende oluşan tahriş, kızarma ve kaşıntılar alerjik reaksiyonlardandır. Kozmetik alerjisi olan bayanlarda kozmetik ürünlerinin içeriğinde bulunan kimyasal maddeler alerjiye neden olabilir. Veya metale olan alerji deride rahatsızlığa neden olur.  Alerjilerin üstesinden gelen Alerji Stop nasıl kullanılır? Jel formuna sahip olan Alerji Stop alerji önleyici  15ml’lik bir üründür.  Alerji Stop’u parmak ucunuz ile ya da kulak çöpü yardımı ile uygulayabilirsiniz. İsterseniz burun deliğinin içine isterseniz de üst dudak çevrenize uygulayabilirsiniz. Alerji Stop alerjik tepkilerinizin hafiflemesini sağlar. Polen alerjisi önleyici sayesinde alerjiler kabusunuz olmayacak. En çokta yaz aylarında baharda polenlere karşı alerjiniz varsa gün boyu rahat etmenize yardımcı olur. Alerjilerinize dur diyecek bir ürün olan Alerji Stop her an her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

UYARI: Alerji Stop alerji önleyici jel ilaç değildir. Alerci önlemeye yardımcı bir üründür. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.