AKCİĞER DETOKSU SATIN AL

Rahat bir nefes alabilmemiz için sağlıklı akciğerlere sahip olmamız gerekiyor. Fakat birçoğumuz bunun farkında olmadan akciğer sağlığımızı tehdit edecek zararlı maddelere maruz kalıyoruz. İçinde fazlasıyla zararlı madde bulunan sigara, sağlığımızı tehdit eden örneklerin başında geliyor. Kalite ve sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için akciğer sağlığımıza gereken önemi vermemiz gerekiyor.

Sigara, içen kişiye zarar vermekle kalmıyor sadece dumanına maruz kalan insanları da fazlasıyla etkiliyor. Öksürükle baş gösteren sigara kansere, KOAH hastalığına varıncaya kadar birçok ciddi rahatsızlığa sebep oluyor. Yinede sigara tiryakisi çoğu insan sigaradan kolay bir şekilde vazgeçemediği için bu gibi hastalıklara göz yumuyor. Akciğer Detoksu sigarayı bırakamayan insanların akciğer sağlığını düşünerek geliştirilmiş takviye bir üründür.

Akciğer Detoksu sigara içenlerin kullanabildiği gibi, sigarayı bırakanların da kullanabildiği gıda takviyesidir. Akciğer Detoksu kullanılmaya başladığı ilk zamanlardan etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. Özellikle balgam söktürücü özelliği ile akciğerinizin üzerinde katmanlaşan zehirli mukusun söktürülmesine yardımcı oluyor. Akciğer Detoksu, daha rahat nefes alabilmeniz ve sigaranın meydana getirdiği olumsuz etkilerden kurtulabilmenizi amaçlayarak üretilmiştir. Akciğerde görülebilecek rahatsızlıkların oluşum riskini en aza indirmeye hatta yok etmeye yardımcı olur. Kalp krizi riskine karşım çözüm olmayı amaçlar. Akciğer Detoksu satın al ve rahat nefes alamayıp uykusuz geçen gecelere son ver.

Akciğer Detoksu İçeriğinde; siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu, meyan kökü bulunur. Tamamen bitkisel özler kullanılarak üretilen Akciğer Detoksu öksürü öksürüğünüzüm keser ve rahat nefes alabilmenizi sağlar. Akciğer Detoksu akciğerinizdeki zehri vücudunuzdan attıığı gibi sigaranın sebep olduğu cilt bozulmalarının da düzelmesine yardımcı olur. Akciğer Detoksu siz sigara içmeye devam etseniz bile ciğerinizde iyileşme göstermeyi amaçlar.

Akciğer Detoksu Kullanımı; Sıvı forma sahip olan Akciğer Detoksu kutusundan 15 adet çıkmaktadır. Günde 1 defa tüketilir. Sabah uyanınca kahvaltıdan önce veya öğle yemeğinden yarım saat önce tüketilmelidir.

UYARI: Kullanmadan önce içerisindeki kullanım talimatını okuyunuz. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurmadan kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.