AKCİĞER DETOKSU NEDİR?

Rahat nefes alabilmek tüm yaşantımızı etkiler. Çünkü rahat nefes alabilmek bütün vücut fonksiyonlarımızın iyi bir şekilde çalışması için önemlidir. Günümüzde milyonlarca insan sigara tüketiyor. Sigaranın sağlığa olan zararları herkes tarafından bilinse bile sigara kullanıcıları sigara içmekten vazgeçemiyor.


Sigara tüketimi başlı başına bütün hayatımızı etkilediği gibi sigara tüketiminde bulunmayan fakat sigaranın dumanına maruz kalan insanlarında sağlığını tehdit ediyor. İçerisindeki zararlı maddeler öncelikli olarak akciğerlerimizde ciddi problemlere yol açıyor diyebiliriz. Kanser hastalığı başta olmak üzere ciddi anlamda sağlığımızı olumsuz etkiler. Sigaranın vücudumuza zehir yaydığını düşünecek olursak ilk başta akciğerlerimiz üzerinde etkili olacaktır. Mukus olarak adlandırdığımız zehirli salgının akciğerlerimize yapışmasına neden olur. Peki Akciğer Detoksu nedir? Akciğer sağlığımızı düşünerek üretilen Akciğer Detoksu ise akciğer üzerindeki rahatsızlıkların temizlenmesine yardımcı olur. Akciğer Detoksunun en önemli ve en güzel özelliği ise; sigarayı bırakanların kullanabileceği gibi sigaradan vazgeçemeyen sigara tiryakilerinin de kullanabileceği bir gıda takviyesidir. Yani sigarayı bırakamıyorsanız bile Akciğer Detoksunu kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda ise akciğeri temizlediği için daha rahat nefes almamızı sağlar. Geceleri nefes darlığı çekmeden uyumanızı, sabah daha zinde uyanmanızı sağlar.

Akciğer Detoksu kullanmaya başladığınızdan itibaren tükürdüğünüz de koyu renkli balgam gelebilir. Bu ciğerlerinizdeki zehir dışarı atılıyor demektir. Kalp krizi riskine, sigaradan kaynaklanan cilt lekelerine, akciğerlerde meydana gelebilecek rahatsızlıklara çözüm olmayı amaçlayan bir gıda takviyesidir. Ayrıca son zamanlarda birçok kişide görülen KOAH hastalığına da çözüm olmayı amaçlıyor.Akciğer Detoksu tamamen bitkisel özlere sahiptir. İçeriğinde; siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanesi, kekik otu, meyan kökü bulunur. 1 kutu içerisinde 15 adet Akciğer Detoksu bulunur. Akciğer Detoksu sıvı formundadır ve suya karıştırılarak tüketilir. Akciğer temizleme detoksu ile sizde ciğerlerinizin sağlığına kavuşmasını ve daha rahat nefes almanızı sağlayabilirsiniz.

UYARI: Akciğer Detoksu bir ilaç değildir. Bir gıda takviyesidir. Ciddi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.