15 Günde 12 Kilo Verdiren Su Diyeti

15 Günde 12 Kilo Nasıl Verilir?


Su diyeti ile 15 günde 12 kilo verebilirsiniz. Planlarınızı kısa sürede hayata geçirmek için en ideal diyettir. Aç kalmadan su desteğiyle ideal kilonuza, hayal ettiğiniz bedene kavuşabilirsiniz.

Su Diyeti Nasıl Yapılır?

 

Avrupa’da birçok ülkede ve Çin’de uygulanmasının ardından son yılların en popüler diyeti haline gelmiştir. Su diyeti uygulaması hem kolaydır hem de garanti sonuçlar vermektedir. Ayrıca cildinizin canlanmasını sağlar.Metabolizma hızı farklılığına göre verilen kilo 10-12 arasında değişmektedir. Uygulaması oldukça kolay olan bu diyet sayesinde 15 gün gibi kısa bir süre de istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Doktor kontrolünde yapılması kesinlikle önerimizdir.

 

Su Diyeti Listesi

Kahvaltı

Kahvaltımıza bir büyük bardak su ile başlıyoruz. Daha sonra bir bardak taze sıkılmış portakal suyu içiyoruz. 12:00 saatine kadar detoks suyumuzu içiyoruz. Öğlen saatine kadar ortalama 1 litre suyu bitirmiş olmamız gerekiyor.

*Detoks suyu tarifimizi : Detoks Suyu Tarifi ‘ne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ara Öğün

Saat 12:00’da ilk ara öğünümüzü yapıyoruz. Ara öğünümüzde 1 fincan sade kahve ve bir adet şeker oranı düşük kepekli bisküvi tüketiyoruz.

 

Öğle

Öğle menüsünde bir kare tavuk suyu çorbası ve bolca yağsız tuzsuz salata tüketiyoruz. Yemekten önce ve sonra bolca su tüketiyoruz.

Ara Öğün

1 kase dondurma ya da 1 su bardağı yağsız süt tüketiyoruz.

Akşam

Akşam öğününde 1 adet orta boy haşlanmış patates, 1 kase az yağlı yoğurt tüketiyoruz. Yemekten önce ve sonra birer büyük bardak su içiyoruz.

 

Diyetimiz süresince günlük 25 kg başına 1 litre su içecek şekilde kilomuza göre en az 2.5 litre su tüketiyoruz. İstenirse gün içerisinde ara öğünlerde 2 fincan yeşil çay da tüketilebilir. Diyetinizi spor ile desteklerseniz daha sıkı bir vücuda ulaşabilirsiniz.